Seks z ex

TomBrown
Dominator

Re: Seks z ex

Postautor: TomBrown » 27 cze 2017, 20:01

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:na kaca zawsze to piję

ja nie miewam kaca, oprocz pstatniego razu,

jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale jedna czasami się zdarzy

CzerwonaMeduza
Fan
Kontaktowanie:

Postautor: CzerwonaMeduza » 28 cze 2017, 12:02

ciekawskistrasznie pisze:Pierdolicie i pierdolicie, Sam jestem po rozwodzie i wiem jedno , nie ma kurwa tak ze tylko jedna strona jest winna. Jak nie bylo jakis ostrych jazd pt. rogi, i ruchanie na boku , co jak zauwazylem rzadko kiedy jest powodem do rozwodu , to przwaznei winne sa obie strony,. Co ciekawe zauwazylem ze w sumie strona w wiekszosci przypadkow inicjujaca olewaanie jest KOBIETA, Tak drogie panie, ciagle bole glowy, brak checi bo ciagniecia, ogolne roszczeniowe nastawiienie i te pierdolone fochy chuj wie za co potrafia rozjebac kazdy nawet idealny zwiazek, a pozniej sie okazuje ze facet to kutas :p przynajmniej w waszych oczach. Same jestescie swiete, w koncu jestescie kobietami . Echh kurwa szkoda slow ....
Zachwile ktos napisze ze przeciez widac ze facet nie ogarnai kobiety, To kurwa wytlumaczcie jak to jest zze przed slubem ogarnial , po slubie ogarnial i nagle kurwa NIE OGARNIA ? Do tanga trzeba dwojga tak to realnie wyglada ... Zdaje sobie sprawe ze w glowie kazdy jest najlepszym ruchaczem pod sloncem , ale uwierzcie ze to tak nie dziala. jak to jest ze po rozwodzie zadna kobieta nie narzekala na ruchanie a wrecz przeciwnie , a po kilkulatach zona wolala ogladac chuj wie co ? Co ciekawe po jakims czasie jak sie rozwiedlismy to nagle zaczelo sie jej znowu podobac i jakos sama chciala czesciej i wiecej... Po prostu czesc kobiet jest popierdolona i sama nie wie czego chce i tu jest problem ...

mocne słowa ,ale też i z sensem! ;) do tanga trzeba dwojga

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 28 cze 2017, 18:58

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:
ja nie miewam kaca, oprocz pstatniego razu,

jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale jedna czasami się zdarzy

no tak, dlatego raz na jakiś czas, do przezycia, ale jak ludzie tak co weekend to ja nie kumam

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 28 cze 2017, 19:29

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale jedna czasami się zdarzy

no tak, dlatego raz na jakiś czas, do przezycia, ale jak ludzie tak co weekend to ja nie kumam

ja jak piję to rzadko mam kaca

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 04 lip 2017, 10:35

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:

ja jak piję to rzadko mam kaca

ja w ogole rzadko piję;) choć odkad jestem z innym facetem, to czasami sobie wypijemy drinka czy lampkę wina wieczorem z tamtym nie bylo za co i po co wypić

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 04 lip 2017, 12:19

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:ja jak piję to rzadko mam kaca

ja w ogole rzadko piję;) choć odkad jestem z innym facetem, to czasami sobie wypijemy drinka czy lampkę wina wieczorem z tamtym nie bylo za co i po co wypić

ale sam to pewnie chlał? :lol: :lol:

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 09 lip 2017, 20:41

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:

ale sam to pewnie chlał? :lol: :lol:

a co;))) jak chlal to tak, ze robil z siebie pośmiewisko

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 10 lip 2017, 14:30

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:ale sam to pewnie chlał? :lol: :lol:

bo alkohol jest dla ludzi, ale z głową

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 11 lip 2017, 11:59

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:

bo alkohol jest dla ludzi, ale z głową

no więc wlasnie, wypić, a uchlać się to roznica. ja wiem kiedy powiedzieć nie, a on to robil takie rzeczy ze wstyd mowić

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 11 lip 2017, 17:04

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:bo alkohol jest dla ludzi, ale z głową

no więc wlasnie, wypić, a uchlać się to roznica. ja wiem kiedy powiedzieć nie, a on to robil takie rzeczy ze wstyd mowić

nie chwaląc się, ja nigdy do domu na czworakach nie wróciłem, ani nigdy mnie nie przyniesiono, bo ja piję tylko dla humoru

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 13 lip 2017, 10:45

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:

nie chwaląc się, ja nigdy do domu na czworakach nie wróciłem, ani nigdy mnie nie przyniesiono, bo ja piję tylko dla humoru

ja tak samo. albo nie piję, albo pije zeby trochę się wyluzować i tak pośmiać bardziej niż zazwyczaj. a nie zeby nie pamietać zrobić z siebie pośkiewisko itp....

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 14 lip 2017, 4:46

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:nie chwaląc się, ja nigdy do domu na czworakach nie wróciłem, ani nigdy mnie nie przyniesiono, bo ja piję tylko dla humoru

ja tak samo. albo nie piję, albo pije zeby trochę się wyluzować i tak pośmiać bardziej niż zazwyczaj. a nie zeby nie pamietać zrobić z siebie pośkiewisko itp....

ja lubię się napić alkoholi które mi smakuję, nie rozumię jak można pić każde badziewie, byle tylko sponiewierało :lol: :lol:

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 14 lip 2017, 10:39

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:

ja lubię się napić alkoholi które mi smakuję, nie rozumię jak można pić każde badziewie, byle tylko sponiewierało :lol: :lol:

otóż to. ja tak smao. coś mi smakuje więc sobie pije dla przyjemności, a nie zeby się uchlać.
jak slyszę jak niektórzy mowią, że blee ale dobrze kopie. porazka doslownie

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 15 lip 2017, 15:24

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:ja lubię się napić alkoholi które mi smakuję, nie rozumię jak można pić każde badziewie, byle tylko sponiewierało :lol: :lol:

otóż to. ja tak smao. coś mi smakuje więc sobie pije dla przyjemności, a nie zeby się uchlać.

ma rzucić o ziemię i tyle :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 17 lip 2017, 15:36

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:

ma rzucić o ziemię i tyle :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ludzie są popierdoleni naprawdę. tu na wakacjach każdt tylko z browarem i cale dni siedzą i piją

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 20 lip 2017, 17:31

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:ma rzucić o ziemię i tyle :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ludzie są popierdoleni naprawdę. tu na wakacjach każdt tylko z browarem i cale dni siedzą i piją

i to są polskie wakacje, jakby normalnie nie pili

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 21 lip 2017, 10:24

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:

i to są polskie wakacje, jakby normalnie nie pili

\
no tak to wygląda, jakby przyjechali sie nachlać na zapas. dzieci latają, oni piją, rano ledwo zyją, a dzieciaki miauczą ze cos chcą robić, a oni nie mają sily

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 21 lip 2017, 14:04

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:i to są polskie wakacje, jakby normalnie nie pili

\
no tak to wygląda, jakby przyjechali sie nachlać na zapas. dzieci latają, oni piją, rano ledwo zyją, a dzieciaki miauczą ze cos chcą robić, a oni nie mają sily

mogli zostać w domu i tam pić, na jedno by wyszło

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 22 lip 2017, 16:41

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:\

mogli zostać w domu i tam pić, na jedno by wyszło

więcej by mieli w portfelu, bo za nocleg by nie placili i jedzenie 100% droższe. no ja nie kumam wizji ciąglego picia na wakacjach. serio

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 23 lip 2017, 16:31

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:mogli zostać w domu i tam pić, na jedno by wyszło

więcej by mieli w portfelu, bo za nocleg by nie placili i jedzenie 100% droższe. no ja nie kumam wizji ciąglego picia na wakacjach. serio

fajne wakacje mają

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 24 lip 2017, 21:47

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:

fajne wakacje mają

mam wrażenie ze 3/4 spoleczenstwa na to czeka, jeśli chodzi o urlop. niestety

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 25 lip 2017, 14:53

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:fajne wakacje mają

dzieki takim ludziom i wysokiej akcyzie na alkohol państwo jeszcze nie zbankrutowało

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 26 lip 2017, 17:48

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:

dzieki takim ludziom i wysokiej akcyzie na alkohol państwo jeszcze nie zbankrutowało

no, jakieś więc plusy tego są hihi;))) mi wystarczy raz na jakiś czas i nigdy nie pojmę mimo wszystko tego. a jeszcze wakacje z dziećmi w polączeniu. koszmar

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 27 lip 2017, 7:41

Lusia28 pisze:
TomBrown pisze:dzieki takim ludziom i wysokiej akcyzie na alkohol państwo jeszcze nie zbankrutowało

no, jakieś więc plusy tego są hihi;))) mi wystarczy raz na jakiś czas i nigdy nie pojmę mimo wszystko tego. a jeszcze wakacje z dziećmi w polączeniu. koszmar

ratują państwo :lol: :lol: :lol: :lol:

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 28 lip 2017, 20:44

TomBrown pisze:
Lusia28 pisze:

ratują państwo :lol: :lol: :lol: :lol:

nasze państwo niedlugo nie będzie potrzebowalo już pomocy, bo samo się pogrąży i upadnie

Wróć do „Archiwum”