Seksowne ciuszki

Wszystko o seksie
Aniolek
Fan

Seksowne ciuszki

Postautor: Aniolek » 26 maja 2017, 18:21

Czy przestrzegacie norm na temat ubierania się do pracy? Mam taką pracę że pracuję z dziećmi. Nie mam odwagi ubrać się seksownie nawet jak mam wolne. Boję się że spotkam jakieś dziecko albo jego rodzica i będzie mi głupio. Moja koleżanka z pracy zaś w ogóle się nie przejmuje. Wszyscy jej mówią że powinna się trochę inaczej ubierać bo nie wygląda przyzwoicie. Ona przychodzi do pracy w bardzo krótkich spodenkach albo w mini. Wy się przejmujecie?

Lodzik

Re: Seksowne ciuszki

Postautor: Lodzik » 29 maja 2017, 15:02

Wypowiem się na ten temat..Stojąc przed wczoraj w kolejce po alkohol stała przedemną młoda dziewczyna odwrucona do mnie tyłem,myślałem że to moja znajoma,fakt faktem byłem trochę podpity,dotknąłem ją 2 razy palcem po tyłku,okazało się że to dziecko,no i wybuchła afera.Przeprosiłem.Myślę że rodzice nie powinni dzieci skąpo ubierać,bo można się pomylić.

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 29 maja 2017, 19:02

Lodzik pisze:Wypowiem się na ten temat..Stojąc przed wczoraj w kolejce po alkohol stała przedemną młoda dziewczyna odwrucona do mnie tyłem,myślałem że to moja znajoma,fakt faktem byłem trochę podpity,dotknąłem ją 2 razy palcem po tyłku,okazało się że to dziecko,no i wybuchła afera.Przeprosiłem.Myślę że rodzice nie powinni dzieci skąpo ubierać,bo można się pomylić.

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 29 maja 2017, 19:02

seksowne ciuszki są fajne ale w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 23 cze 2017, 20:09

Nie mam odwagi ubierać się seksownie nawet jak mam wolne? Nie rozumiem?

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 04 lip 2017, 19:08

uklejka pisze:Nie mam odwagi ubierać się seksownie nawet jak mam wolne? Nie rozumiem?

ja lubie jak sie moja fajnie i seksownie ubierze o potem gdzieś idziemy i ja specjalnie 10 metrów za nią i patrzę jak inni na nią sie gapią, a ona nie zwraca na nich uwagi, chociaż oni ja rozbierają wzrokiem i ona to wie, a potem gdzy sprawdzam jej cipkę to jest mokra. Kocham jak ma mokrą cipkę ;)

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 04 lip 2017, 19:26

Najbardziej seksowne są pończoszki - i wcale nie musi być ich widać. Wsytarczy świadomość, że się je ma na sobie.

Aniolek
Fan

Postautor: Aniolek » 17 lip 2017, 17:23

uklejka pisze:Nie mam odwagi ubierać się seksownie nawet jak mam wolne? Nie rozumiem?

Może kiedyś zrozumiesz? Po prostu jesteś odpowiedzialna przed dzieciakami. Nie możesz wyglądać jak dziwka. Rodzice tych dzieciaków też muszą cię szanować. Co innego na wakacjach w obcym mieście a co innego u siebie gdzie cię każdy zna. Ale już nie ma u mnie w pracy tego problemu bo każda dostała mundurek :) Poza pracą to już każdy sam decyduje. Tylko powiem ci że się nie wyłamują. Na przykład teraz mamy lato i jeszcze nie widziałam koleżanek w krótkich spodniach nawet w sobotę na zakupach.

Wierny
Uzależniony

Postautor: Wierny » 31 lip 2017, 13:08

uklejka pisze:Najbardziej seksowne są pończoszki - i wcale nie musi być ich widać. Wsytarczy świadomość, że się je ma na sobie.

Jak ich nie widać to chyba tylko ciebie to podnieca :lol:

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 02 sie 2017, 19:07

Wierny pisze:
uklejka pisze:Najbardziej seksowne są pończoszki - i wcale nie musi być ich widać. Wsytarczy świadomość, że się je ma na sobie.

Jak ich nie widać to chyba tylko ciebie to podnieca :lol:

Oczywiście :) Dopóki nie trafi się odpowiedni partner :)

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 02 sie 2017, 19:08

Aniolek pisze:

Może kiedyś zrozumiesz? Po prostu jesteś odpowiedzialna przed dzieciakami. Nie możesz wyglądać jak dziwka. Rodzice tych dzieciaków też muszą cię szanować. Co innego na wakacjach w obcym mieście a co innego u siebie gdzie cię każdy zna. Ale już nie ma u mnie w pracy tego problemu bo każda dostała mundurek :) Poza pracą to już każdy sam decyduje. Tylko powiem ci że się nie wyłamują. Na przykład teraz mamy lato i jeszcze nie widziałam koleżanek w krótkich spodniach nawet w sobotę na zakupach.

Aniołku, napisałam przecież "nawet jak mam wolne".

Poducha
Dominator

Postautor: Poducha » 08 sie 2017, 18:41

Nauczyciel to już osoba publiczna. Taka osoba powinna być autorytetem, nawet po pracy. Wcale się nie dziwię, że masz opory! Rodzice dzieciaków potrafią być złośliwi i mściwi. Zazdrosna mamusia mogłaby donieść do dyrekcji, że "Pani" ubiera się niestosownie i sieje zgorszenie :D :P

Fanna
Dominator

Postautor: Fanna » 21 sie 2017, 18:37

Lepiej zachować skromność, nawet przesadną, niż oglądać takie wynalazki, że mózg w poprzek staje. Kobieta lat 60+ w mini, dekolt odsłaniający obwisłe, pomarszczone piersi. Przy tym makijaż jak na bal przebierańców. Koszmar i żenada. :evil:

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 22 sie 2017, 15:13

Fanna pisze:Lepiej zachować skromność, nawet przesadną, niż oglądać takie wynalazki, że mózg w poprzek staje. Kobieta lat 60+ w mini, dekolt odsłaniający obwisłe, pomarszczone piersi. Przy tym makijaż jak na bal przebierańców. Koszmar i żenada. :evil:

i aż się nie dobrze robi :lol: :lol: :lol: :lol:

Poducha
Dominator

Postautor: Poducha » 22 sie 2017, 18:18

TomBrown pisze:
Fanna pisze:Lepiej zachować skromność, nawet przesadną, niż oglądać takie wynalazki, że mózg w poprzek staje. Kobieta lat 60+ w mini, dekolt odsłaniający obwisłe, pomarszczone piersi. Przy tym makijaż jak na bal przebierańców. Koszmar i żenada. :evil:

i aż się nie dobrze robi :lol: :lol: :lol: :lol:

Z tyłu liceum, z przodu muzeum ;) Najgorzej, że coraz więcej osób niema wyczucia co, gdzie i w jakim wieku pasuje, a co nas skompromituje i ośmieszy :)

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 23 sie 2017, 12:39

Poducha pisze:
TomBrown pisze:i aż się nie dobrze robi :lol: :lol: :lol: :lol:

Z tyłu liceum, z przodu muzeum ;) Najgorzej, że coraz więcej osób niema wyczucia co, gdzie i w jakim wieku pasuje, a co nas skompromituje i ośmieszy :)

takie mają koleżanki co im nie zwrócą uwagi

Wróć do „Seks”