Na studenckiej imprezie!

Wszystko o seksie
OstraEvcia
Dominator

Na studenckiej imprezie!

Postautor: OstraEvcia » 08 sie 2017, 7:55

Ktoś był? Co tam teraz króluje? Jak się studenci bawią?

Poducha
Dominator

Re: Na studenckiej imprezie!

Postautor: Poducha » 08 sie 2017, 18:33

Ja się tylko domyślać mogę: narkotyki, alkohol, grupówki :(

Fanna
Dominator

Postautor: Fanna » 21 sie 2017, 18:40

Nie wiadomo! Ja tam pochopnie nie oceniam. Może dzisiejsza młodzież jest porządna? ;) Nie chodzimy, to nie wiemy :P Ja wiem jedno. Dzisiaj jest czas życia w internecie. Imprezy zdarzają się rzadziej niż wtedy, gdy trzeba było do kogoś pójść, żeby go zobaczyć. Teraz przez pojęcie "piję piwko z kumplem" często oznacza, że obaj siedzą w swoich domach przed laptopem i przez skype piją :P

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 22 sie 2017, 15:10

Fanna pisze:Nie wiadomo! Ja tam pochopnie nie oceniam. Może dzisiejsza młodzież jest porządna? ;) Nie chodzimy, to nie wiemy :P Ja wiem jedno. Dzisiaj jest czas życia w internecie. Imprezy zdarzają się rzadziej niż wtedy, gdy trzeba było do kogoś pójść, żeby go zobaczyć. Teraz przez pojęcie "piję piwko z kumplem" często oznacza, że obaj siedzą w swoich domach przed laptopem i przez skype piją :P

dokładnie Fanna, tak to już jest, że świat się zmienia

StudenckiRumak
Podglądacz

Postautor: StudenckiRumak » 04 wrz 2017, 22:31

Zależy od grupy :v. Czasami są zwykłe imprezki by pogadać itp. Czasami ktoś zrobi ostrą imprezę o tematyce "mamy sie najebać" gdzie najczęściej dochodzi do seksu. A najdziwniejsza impreza na jakiej byłem to impreza rpg xd

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 05 wrz 2017, 20:31

no właśnie zalezy od ludzi. jedni bawią się z kulturą na spokojnie zeby sobie piwko wypić i się zrelaksować, inni odwalają takie rzeczy, ze świat tego nie widzial

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 09 wrz 2017, 11:08

StudenckiRumak pisze:Zależy od grupy :v. Czasami są zwykłe imprezki by pogadać itp. Czasami ktoś zrobi ostrą imprezę o tematyce "mamy sie najebać" gdzie najczęściej dochodzi do seksu. A najdziwniejsza impreza na jakiej byłem to impreza rpg xd

a możesz to odszyfrować? rp to pewnie rypać, a dalej? rypać gdzie popadnie? :lol:

Wróć do „Seks”