Trudno być sobą

Wszystko o seksie
Marcys
Mistrz

Trudno być sobą

Postautor: Marcys » 14 sie 2017, 12:46

Takie moje przemyślenia na temat seksu z kimś na kim ci zależy ale ten ktoś w ogóle do Ciebie nie pasuje. Każda kobieta chce fajnego faceta, żeby się nią opiekował, żeby był kulturalny i miły, żeby był dobry, ale to nie zawsze wychodzi. Nawet jak się takiego znajdzie to co zrobić jeśli w łóżku jest strasznie? Jeśli trzeba cały czas uważać żeby tego chłopaka nie przestraszyć swoimi potrzebami? Wiem że kobiety które trafiają na fajnych facetów ale ci faceci ich nie kręcą w łóżku często za takich wychodzą za mąż a potem szukają sobie kochanka. Tylko ja tak nie chcę żyć. Chcę mieć wszystko w jednym ale ja potrzebują masażu stóp a on się tego brzydzi lubię się dotykać przed seksem a dla niego to strata czasu. Koleżanka powiedziała mi, że jestem niedojrzała i dlatego nie umiem docenić tego co mam a przecież seks się nie liczy. Może się nie liczy ale jak zacznie się liczyć? Jak już będą zobowiązania a seks zacznie się liczyć?
AnnaMaria

Lusia28
Dominator

Re: Trudno być sobą

Postautor: Lusia28 » 20 sie 2017, 20:34

seks nie jest najważniejszy, ale równie ważny. więc i w tej kwestii musi być idealnie, bo inaczej inne sfery zycia tez bedą się psuć. takiejest moje zdanie

Fanna
Dominator

Re: Trudno być sobą

Postautor: Fanna » 21 sie 2017, 18:26

Bez udanego seksu związek nie potrwa długo. To nieodzowna część życia dwojga ludzi. Nie powinien zdominować wszystkiego, bo to byłoby chore. Chcesz mieć wszystko, ale możesz przez tak wygórowane oczekiwania nie mieć nic. Wszystko trzeba wypośrodkować, wyważyć ;) Jak trafisz na tego właściwego, to będzie Ci dobrze i w łóżku i w życiu codziennym :)

Wróć do „Seks”