Seks w czasie okresu.

Wszystko o seksie
Fanna
Dominator

Seks w czasie okresu.

Postautor: Fanna » 21 sie 2017, 18:57

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Moja koleżanka mi opowiadała, że właśnie w czasie okresu ma największą ochotę na seks. Nie może się powstrzymać. Jej obecny facet to akceptuje, ale poprzedni po takim seksie zmył się, bo go to brzydziło. Powiem szczerze, że ja nigdy nie próbowałam i chyba nie spróbuję. Może dlatego, że mnie wtedy strasznie boli brzuch i czuję się strasznie ociężała. Drugi powód, to higiena. Trudno mi sobie wyobrazić prześcieradło po seksie. Wygląd chyba jak u rzeźnika. :twisted:

TomBrown
Dominator

Re: Seks w czasie okresu.

Postautor: TomBrown » 22 sie 2017, 15:02

Fanna pisze:Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Moja koleżanka mi opowiadała, że właśnie w czasie okresu ma największą ochotę na seks. Nie może się powstrzymać. Jej obecny facet to akceptuje, ale poprzedni po takim seksie zmył się, bo go to brzydziło. Powiem szczerze, że ja nigdy nie próbowałam i chyba nie spróbuję. Może dlatego, że mnie wtedy strasznie boli brzuch i czuję się strasznie ociężała. Drugi powód, to higiena. Trudno mi sobie wyobrazić prześcieradło po seksie. Wygląd chyba jak u rzeźnika. :twisted:

w czasie okresu trochę inaczej uprawia się sex, moja partnerka to lubi ale sam stosunek raczej trwa krócej i nie wymyślamy nie wiem jakich pozycji,

Poducha
Dominator

Postautor: Poducha » 22 sie 2017, 18:28

NIE! I jeszcze raz NIE! Te trzy czy cztery dni można wytrzymać. Można się inaczej pobawić, ale penetracja nie wchodzi w grę i już :evil:

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 09 wrz 2017, 11:09

Poducha pisze:NIE! I jeszcze raz NIE! Te trzy czy cztery dni można wytrzymać. Można się inaczej pobawić, ale penetracja nie wchodzi w grę i już :evil:

nic na siłę, jak kobieta nie chce to tylko macanko i lodzik i też jest dobrze :D

LuckyStrike777
Podglądacz

Postautor: LuckyStrike777 » 23 wrz 2017, 12:02

Ja normalnie uprawiam seks gdy moja dziewczyna ma okres . Ludzie to tylko krew ... Ona wtedy ma taką ochotę że aż się pcha a że ja mogę uprawiać seks bez opamiętania to wiadomo ... Rura :D
Mi nie przeszkadza wgl ,ze kobieta ma okres . Wiadomo tylko ze nie każda pozycja jest wskazana bez koca pod tylkiem ;)

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 24 wrz 2017, 6:45

LuckyStrike777 pisze:Ja normalnie uprawiam seks gdy moja dziewczyna ma okres . Ludzie to tylko krew ... Ona wtedy ma taką ochotę że aż się pcha a że ja mogę uprawiać seks bez opamiętania to wiadomo ... Rura :D
Mi nie przeszkadza wgl ,ze kobieta ma okres . Wiadomo tylko ze nie każda pozycja jest wskazana bez koca pod tylkiem ;)

moja ma dokładnie tak samo i co wtedy zrobić? kobieta nie wyżyta to ... :D

Wróć do „Seks”