Gdy facet odmówi!

Wszystko o seksie
pinki
Dominator

Gdy facet odmówi!

Postautor: pinki » 04 wrz 2017, 12:11

Czy to jest upokarzające dla kobiety? Czy to definitywnie oznacza, że on jej nie pragnie, nie pożąda? Poznałam chłopaka. Spotkaliśmy się już kilka razy. Gdy byliśmy u mnie w domu, myślałam, że przejdziemy o krok dalej. Po kilku lampkach wina chyba za bardzo się rozluźniłam i przejęłam inicjatywę. Na co on wziął mnie za ręce i powiedział, że nie powinniśmy się spieszyć, że on chce mnie bardziej poznać i wyszedł. Poczułam się, jakby mi wymierzył policzek :( Zachowałam się zbyt nachalnie? Może pomyślał, że jestem łatwa? Sama nie wiem co mam myśleć :cry:

Lusia28
Dominator

Re: Gdy facet odmówi!

Postautor: Lusia28 » 05 wrz 2017, 20:33

o wow. to tacy faceci jeszce istnieją, którzy chcą poczekać, szokkkk. ale fakt, też bym się dziwnie poczula. i co spotykacie się dalej??

TomBrown
Dominator

Re: Gdy facet odmówi!

Postautor: TomBrown » 08 wrz 2017, 10:31

pinki pisze:Czy to jest upokarzające dla kobiety? Czy to definitywnie oznacza, że on jej nie pragnie, nie pożąda? Poznałam chłopaka. Spotkaliśmy się już kilka razy. Gdy byliśmy u mnie w domu, myślałam, że przejdziemy o krok dalej. Po kilku lampkach wina chyba za bardzo się rozluźniłam i przejęłam inicjatywę. Na co on wziął mnie za ręce i powiedział, że nie powinniśmy się spieszyć, że on chce mnie bardziej poznać i wyszedł. Poczułam się, jakby mi wymierzył policzek :( Zachowałam się zbyt nachalnie? Może pomyślał, że jestem łatwa? Sama nie wiem co mam myśleć :cry:

aż mi się nie chce w to wierzyć

Wróć do „Seks”