sex z lalkami erotycznymi

Wszystko o seksie
maber1236
Podglądacz

sex z lalkami erotycznymi

Postautor: maber1236 » 12 wrz 2017, 7:12

czy ktoś testował sex z lalkami erotycznymi?
znalazłem kilka ofert
http://www.lusuria.pl
pojawiają sie też na allegro, z 7 sztuk, też są spoko. sa w sekcji lalki miłości
jakie są uczucia orala i anala?

antymanyrol
Fan

Re: sex z lalkami erotycznymi

Postautor: antymanyrol » 13 wrz 2017, 13:00

Takie lalki jak bym przetestował to ze 30 tys chodzą. taniej nadal prostytutka a takiej z sex shopu to chyba nikt by nie chciał do ruchania. Co innego zrobić komuś kawał ;)

Lusia28
Dominator

Postautor: Lusia28 » 20 wrz 2017, 22:25

hehhe, ja sobie nie wyobrażam z lalką co ma fiuta i mam coś z nim zrobić np;)) jaja jak berety

JanekJJ
Podglądacz

Postautor: JanekJJ » 22 wrz 2017, 11:47

kurde, zastanawiam się ogólnie na sexem i nad tymi laskami z ogłoszeń bo mam nieciekawe fantazje,
hehhe, ale czy one pozwolą i ile osób z nimi sypia?
myślę też czy nie wydać raz kasy i nie kupić sobie lalki lux z którą zrobię jak chce
może ktoś korzystał? proszę o poważne odpowiedzi?
albo może ktoś ma sprawdzone kobiety z warszawy typu lux nie pieprzące się 10 razy dziennie z różnymi typami?
jest wiele ciekawych link ow w sieci, np. pudelek ckm o tym piszą
sklepów jest dużo np: worldoferotic
ta strona którą ktoś wpisał wygląda spoko http://www.lusuria.pl

Wacek77
Podglądacz

Postautor: Wacek77 » 23 wrz 2017, 9:28

no witam panow, odnosnie lalek, ja kupilem murzynkę w tej lusurii. Wybrałem sobie ze stałą pochwa bo ma owołonienie, a ja mam taki fetysz. Długo się czeka, do mniej przyszła po prawie 3 tygodiach ale było warto. teraz ubieram w ciuszki i szpileczki, ps, mozna tez brac pod prysznicem :)

Wacek77
Podglądacz

Postautor: Wacek77 » 23 wrz 2017, 9:40

JanekJJ pisze:kurde, zastanawiam się ogólnie na sexem i nad tymi laskami z ogłoszeń bo mam nieciekawe fantazje,
hehhe, ale czy one pozwolą i ile osób z nimi sypia?
myślę też czy nie wydać raz kasy i nie kupić sobie lalki lux z którą zrobię jak chce
może ktoś korzystał? proszę o poważne odpowiedzi?
albo może ktoś ma sprawdzone kobiety z warszawy typu lux nie pieprzące się 10 razy dziennie z różnymi typami?
jest wiele ciekawych link ow w sieci, np. pudelek ckm o tym piszą
sklepów jest dużo np: worldoferotic
ta strona którą ktoś wpisał wygląda spoko http://www.lusuria.pl

jesli możesz poczekać 3 tygodnie na przesyłkę i cię stać, to zdecydowanie polecam tą lusurie. kiedyś kupiłem lalke za 3 tys ale ten materiał zwyczajnie smierdział i nie miała orala. ja juz mam tą lake miesiac i jak narazie wszytsko ok.

ccc
Podglądacz

Postautor: ccc » 24 wrz 2017, 13:29

ja tez kupilem od nich lalke z lusuria.pl
jest super.
pieprze kiedy chce, ona nie marudzi i jest czysta jak łza a nie jakis łachman co chorobska roznosi. strach sie bać.

Lalki od niech naprawde pierwsza klasa a nie jakies tanie podróby smierdzace. polecam jesli ktos sie zastanawia nad kupnem.

Timi88
Podglądacz

Postautor: Timi88 » 24 wrz 2017, 16:37

w sumie całkiem dobry pomysł, jesli już kilka osób sprawdziło te lalki to chyba sie skusze. ładne są i juz mam fantazje co z znimi mozna zrobić

Timi88
Podglądacz

Postautor: Timi88 » 24 wrz 2017, 16:40

o kurde, film mają o tych lalkach https://www.lusuria.pl/dlaczego-my też jej wsadzę taki ogonek i zerznę ostro

Wróć do „Seks”