Nietypowe miejsca na seks

Wasze fantazje seksualne, wasze opowiadania erotyczne
Awatar użytkownika
Administrator

Nietypowe miejsca na seks

Postautor: Administrator » 17 lis 2013, 19:40

Po jakimś czasie każdego dopada nuda. Jak się jej pozbyć? Sex w nietypowym lub niebezpiecznym miejscu :D O jakim miejscu myślicie? ;)

michunio
Uzależniony

Re: Nietypowe miejsca na seks

Postautor: michunio » 19 lis 2013, 9:03

w kiblu na dyskotece mam juz nawet wlasna kabine na takie schadzki... bramkarz staje jak ja wchodze z panna i nikt wstępu niema...

Marcys
Mistrz

Postautor: Marcys » 20 lis 2013, 0:31

michunio pisze:w kiblu na dyskotece mam juz nawet wlasna kabine na takie schadzki... bramkarz staje jak ja wchodze z panna i nikt wstępu niema...

a jak się budzisz to z twarzą w bucie? Jakiś musiał być powód snu o kiblu :lol:
AnnaMaria

michunio
Uzależniony

Postautor: michunio » 22 lis 2013, 23:26

nie no w bucie nie. ale jak juz się najeb...e to czasem mnie zbieraja z gleby i wyrzucaja o 6 rano przed klub na trawke. w lato luz. w zime lipa bo zamarznac idzie jak sie trzezwieje :shock:

Kaska
Mistrz

Postautor: Kaska » 24 lis 2013, 0:19

michunio pisze:nie no w bucie nie. ale jak juz się najeb...e to czasem mnie zbieraja z gleby i wyrzucaja o 6 rano przed klub na trawke. w lato luz. w zime lipa bo zamarznac idzie jak sie trzezwieje :shock:

Michunio czyli nasz Ogier siedział w piątkową noc na necie, a gdzie zgubiłeś panienki? :shock:

joaska
Mistrz

Postautor: joaska » 25 lis 2013, 15:25

pewnie kasy przez wykupienie vipa na showup.tv mu zabrakło na chlanie i melanżowanie :).

przy okazji - przypomniałam sobie jak parę miesięcy temu (jeszcze ciepło było) jechałam ze swoim facetem pociągiem nad morze, takim interregio czy coś, nawet ładny pociąg. naszło nas na seks, poszliśmy do toalety, zaczęliśmy się całować i macać aż w końcu poszło dalej na całego, dałam się na pieska i było mi tak cholernie przyjemnie, aż w pewnym momencie pociąg gwałtownie zahamował, i mój facet całą siłą wszedł we mnie, boże to tak niesamowicie bolało, jakby mi wszedł do brzucha! stwierdziłam, po tej akcji, że nie chcę by miał jeszcze większy sprzęt bo to już nie jest przyjemność. ale toaleta w pociągu nawet na plus do seksu :).

michunio
Uzależniony

Postautor: michunio » 27 lis 2013, 11:50

joaska pisze:pewnie kasy przez wykupienie vipa na showup.tv mu zabrakło na chlanie i melanżowanie :).

nosz kurna zebys wiedziała. troche sie wkrecilem. 8-)

joaska
Mistrz

Postautor: joaska » 29 lis 2013, 14:36

może to i dobrze, nie będziesz dziewczyn upijał i napastował. sam ze sobą się możesz bawić można powiedzieć ;)

Marcys
Mistrz

Postautor: Marcys » 02 gru 2013, 1:44

joaska pisze:może to i dobrze, nie będziesz dziewczyn upijał i napastował. sam ze sobą się możesz bawić można powiedzieć ;)

Może jednak nie! Jeszcze sobie krywdę zrobi i stracimy takiego fajnego faceta :cry:
AnnaMaria

joaska
Mistrz

Postautor: joaska » 02 gru 2013, 10:00

nie stracimy, na pewno umie o siebie zadbać :).

RysiekLwieSerce
Praktykant

Postautor: RysiekLwieSerce » 06 gru 2013, 10:19

joaska pisze:pewnie kasy przez wykupienie vipa na showup.tv mu zabrakło na chlanie i melanżowanie :).

przy okazji - przypomniałam sobie jak parę miesięcy temu (jeszcze ciepło było) jechałam ze swoim facetem pociągiem nad morze, takim interregio czy coś, nawet ładny pociąg. naszło nas na seks, poszliśmy do toalety, zaczęliśmy się całować i macać aż w końcu poszło dalej na całego, dałam się na pieska i było mi tak cholernie przyjemnie, aż w pewnym momencie pociąg gwałtownie zahamował, i mój facet całą siłą wszedł we mnie, boże to tak niesamowicie bolało, jakby mi wszedł do brzucha! stwierdziłam, po tej akcji, że nie chcę by miał jeszcze większy sprzęt bo to już nie jest przyjemność. ale toaleta w pociągu nawet na plus do seksu :).

Pociąg to jedno z bardziej kręcących miejsc ;)

joaska
Mistrz

Postautor: joaska » 10 gru 2013, 12:53

RysiekLwieSerce pisze:

Rysiu,

kręcących :lol: polskie pociągi to wolną się kręcą, ale jak już bujnie to łoh ;)

Lola
Uzależniony

Postautor: Lola » 10 gru 2013, 21:29

Ale, że tak w pociągu...?
Ostatnio jechałam do Łodzi. Nowy, czyściutki pociąg, ale poszłam skorzystać z toalety i bałam się czy nie obnażę tyłka, wszystko dotykowe, zero klamek, aż się bałam, że ktoś coś dotknie/kliknie i będzie psikus. Chociaż lepsza taka adrenalina niż stare toalety w pociągach, bo mam nadzieję, że te stare Was nie kręcą, a fuuuu....

RysiekLwieSerce
Praktykant

Postautor: RysiekLwieSerce » 11 gru 2013, 19:16

joaska pisze:
RysiekLwieSerce pisze:

Rysiu,

kręcących :lol: polskie pociągi to wolną się kręcą, ale jak już bujnie to łoh ;)

Wolno, nie wolno, nie ma to znaczenia, czas relaksu i przemyśleń o uroczej towarzyszce podróży :D

RysiekLwieSerce
Praktykant

Postautor: RysiekLwieSerce » 11 gru 2013, 19:17

Lola pisze:Ale, że tak w pociągu...?
Ostatnio jechałam do Łodzi. Nowy, czyściutki pociąg, ale poszłam skorzystać z toalety i bałam się czy nie obnażę tyłka, wszystko dotykowe, zero klamek, aż się bałam, że ktoś coś dotknie/kliknie i będzie psikus. Chociaż lepsza taka adrenalina niż stare toalety w pociągach, bo mam nadzieję, że te stare Was nie kręcą, a fuuuu....

a Ty wszystko sprowadzasz do hydrauliki, elektroniki, a przecież nie o to chodzi :|

Lola
Uzależniony

Postautor: Lola » 11 gru 2013, 21:26

Ja wiem, ja wiem... adrenalina, emocje. Chciałam tylko podkreślić, że trochę strach w tych nowoczesnych toaletach :P
A co do hydrauliki... powiem brutalnie, ale chyba dobrze czasem przepchnąć rurę. :lol:

michunio
Uzależniony

Postautor: michunio » 12 gru 2013, 9:27

Lola pisze:Ja wiem, ja wiem... adrenalina, emocje. Chciałam tylko podkreślić, że trochę strach w tych nowoczesnych toaletach :P
A co do hydrauliki... powiem brutalnie, ale chyba dobrze czasem przepchnąć rurę. :lol:

lolitka a ty masz jakiegos hydraulika...? czy ci potrzeba opieki? bo wiesz... ja mam dobry zestaw narzedzi i dużego francuza... 8-)

Lola
Uzależniony

Postautor: Lola » 12 gru 2013, 17:15

A co Ty taki ciekawy jesteś? Mam nadzieję, że nie wyglądasz tak http://www.strefabiznesu.gazetalubuska. ... ochan1.jpg albo co gorsza http://i.wp.pl/a/f/jpeg/22401/jupiter_hydraulik.jpeg
Ostatnio zmieniony 13 gru 2013, 15:00 przez Lola, łącznie zmieniany 1 raz.

joaska
Mistrz

Postautor: joaska » 13 gru 2013, 12:58

Lola drugiego linka się nie da otworzyć niestety :(

Lola
Uzależniony

Postautor: Lola » 13 gru 2013, 15:00

Teraz powinien działać.

michunio
Uzależniony

Postautor: michunio » 17 gru 2013, 9:48

Lola pisze:A co Ty taki ciekawy jesteś? Mam nadzieję, że nie wyglądasz tak http://www.strefabiznesu.gazetalubuska. ... ochan1.jpg albo co gorsza http://i.wp.pl/a/f/jpeg/22401/jupiter_hydraulik.jpeg

lo pani... takiego hydraulika to nawet ja do domu bym nie wpuscil :?

joaska
Mistrz

Postautor: joaska » 17 gru 2013, 11:44

Lola pisze:Teraz powinien działać.

działa, noo ten Pan hydraulik to fachowiec napewno, ale tylko do przepychania rur :)

Lola
Uzależniony

Postautor: Lola » 17 gru 2013, 19:40

Chyba i rur byłoby mi szkoda na takiego hydraulika ;)

joaska
Mistrz

Postautor: joaska » 18 gru 2013, 8:37

nie gadaj, przecież to fa cho wiec ! :)

Lola
Uzależniony

Postautor: Lola » 18 gru 2013, 10:54

5godz by mi robil usterke, ktora da sie w pol godziny ogarnac ;)

Wróć do „Fantazje i opowiadania”