Erotycznefantazje.pl

kasablanca
Podglądacz

Erotycznefantazje.pl

Postautor: kasablanca » 08 maja 2014, 22:08

Witam,

Co sądzicie o tej firmie?
Natknęłam się na kilka pozytywnych komentarzy w sieci, spodobał mi się pewien kostium:
http://www.erotycznefantazje.pl/bielizna-erotyczna/przebrania/stroj-seksownej-policjantki-ef763.html

na rocznicę idealny :D

czkema na opinię, tudzież jeśli mamcie lepszy pomysły na rocznicowe przebranie to też śmiało piszcie :)

joaska
Mistrz

Re: Erotycznefantazje.pl

Postautor: joaska » 09 maja 2014, 8:44

Hej, całkiem fajna ta policjankta :) nie wygląda tak sztucznie jak większość takich strojów, gdzie jest sam lateks itp i tylko tyłek się w tym poci i odparza :oops:

sam sklep dla mnie nieznany, ale widać, że w miarę nowy i dużo mają rzeczy, poprzeglądam sobie a nóż widelec coś zamówię jak nie mam swojego faceta przy sobie ;).

ale widzę mają spore przeceny wow... skorzystam na pewno :shock:

Awatar użytkownika
Homer81
Uzależniony

Postautor: Homer81 » 13 maja 2014, 11:02

Sklepu nie znam (ja w ogóle mało takich sklepów znam O.O, czy to dziwne?), ale widać, że strój całkiem dobrze zrobiony i wykończony na zdjęciu co może oznaczać dwie rzeczy, albo mocny photoshop, albo strój jest naprawdę dobry.

Ja bym jednak pamiętał, że te stroje bardzo rzadko wyglądają tak jak na zdjęciach. Choć oczywiście jak osoba go nosząca do niego pasuje to może być bardzo sexi :).

Roxana - bo taka jest marka tej bielizny, popatrzyłem w sieci, ale nie widzę do ich produktów jakichkolwiek opinii. Ciężko więc orzec co i jak z tym będzie :).

http://www.opineo.pl/p/595-bielizna-ero ... B%5D=11902

Awatar użytkownika
Czarnulka88
Uzależniony

Postautor: Czarnulka88 » 01 lip 2014, 8:10

Ja bym wybrała ten http://www.erotycznefantazje.pl/zostan- ... ef741.html bo chyba każda kobitka chciałaby kiedyś być króliczkiem playboya <3

juniormelo
Praktykant

Postautor: juniormelo » 01 lip 2014, 22:57

Kostium świetny bo nie jest aż tak wyzywający jak większość- tj. brak koronek, siateczek, lateksów, jaskrawych kolorów czy prześwitującego materiału. Fajna sprawa na ożywienie "spraw" i dodania fantazji :D Choć ja tam bym wolał motyw seksownej pielęgniarki bo policjantki bym się bał, nie wiadomo jakie ma zamiary :D

Czarny89
Uzależniony

Postautor: Czarny89 » 01 lip 2014, 23:05

Jak dla mnie to tylko seksowna bielizna ale taka wyszukana nie zwykła. Nie przepadam za ubiorem z motywem ;)

Lola
Uzależniony

Postautor: Lola » 02 lip 2014, 9:53

juniormelo pisze:Kostium świetny bo nie jest aż tak wyzywający jak większość- tj. brak koronek, siateczek, lateksów, jaskrawych kolorów czy prześwitującego materiału. Fajna sprawa na ożywienie "spraw" i dodania fantazji :D Choć ja tam bym wolał motyw seksownej pielęgniarki bo policjantki bym się bał, nie wiadomo jakie ma zamiary :D

No tak, jeszcze przypnie kajdankami do kaloryfera i Cię porzuci. W negliżu i w różowych kajdankach. :)

juniormelo
Praktykant

Postautor: juniormelo » 03 lip 2014, 0:42

Jak znajdę to kupię mojej strój superbohaterki :lol: To byłoby spełnienie moich marzeń :)

Milena
Dominator

Postautor: Milena » 18 wrz 2014, 23:06

Zawsze tak mi się marzy kostium piratki ;) Od czasów Piratów z Karaibów pewnie :lol:
Mili09

Fanna
Dominator

Postautor: Fanna » 19 wrz 2014, 6:08

Milena pisze:Zawsze tak mi się marzy kostium piratki ;) Od czasów Piratów z Karaibów pewnie :lol:

Pewnie któryś pirat Ci w oko wpadł :?: Niczego sobie byli, nie?

anja38

Postautor: anja38 » 21 paź 2016, 5:57

kostium bardzo fajny, nie ważne czy firma jest znana i markowa. Tam się płaci za reklamę firmy. Ja np. nie chciałabym być przebrana za króliczka playboya. Jednak każda z nas ma inny gust, bo każda jest inna to normalne ;) co do piratów to tak zależy - ci starzy obdarci i bezzębni :?: :D ja lubię fikuśną bieliznę, niekoniecznie przebrania. Czasami jednak przydałby się strój policewoman ;) albo jakiś pejcz :D

Malutka13
Podglądacz

Postautor: Malutka13 » 19 lis 2016, 23:33

Ja też czasem się przebieram, ale bardziej niż swoim gustem, kierują się upodobaniami mojego faceta - uwielbiam widzieć to szalone spojrzenie! :D
Ostatnio zamawiałam na abcerotyki.com.pl i jestem zadowolona (z hasłem ABCMI jest 5% rabatu), poprzedni strój uszyłam sobie sama i też było ok, nawet bardzo, ale ile roboty przy tym, to tylko ja wiem ;)

ajsztan007
Dominator

Postautor: ajsztan007 » 13 gru 2016, 13:29

o jakbym chciał aby moja dziewczyna mnie tak rospieszczała jak ty swojego faceta :D

Wróć do „Najlepsze strony z bielizną erotyczną w sieci”