Śluby gejowskie

Związki, miłość, partnerstwo
ajsztan007
Dominator

Śluby gejowskie

Postautor: ajsztan007 » 06 sie 2016, 9:55

Witam czy według was to jest w porządku jeśli jest to w niektórych krajach jak mężczyzna żeni się mężczyzną dla mnie to jest nie dorzeczne i nie powinno takie coś istnieć mogą być razem w porządku albo co jest to aby się dwóch facetów żeniło się ze sobą? :P

anja38

Re: Śluby gejowskie

Postautor: anja38 » 07 sie 2016, 0:41

W sumie nie mam nic przeciwko związkom homoseksualistów ani lesbijek. W Polsce niestety nigdy nie widziałam dwóch facetów trzymających się za rękę, prędzej kobiety i widać było, że są parą. Co do ślubów to pary hetero ich nie biorą, a te inne chętnie ;) ciekawe dlaczego :?: Cóż chcą brać ślub, a prawo danego kraju tego im nie zabrania to niech biorą, ich prywatna sprawa ;)

ajsztan007
Dominator

Postautor: ajsztan007 » 09 sie 2016, 18:25

No tak spoko a jak będą chcieli mieć z tego dzieci to wtedy to dziecko ma przekichane bo będą chwalić się że mają dwóch ojców lub dwie matki nie sądze :P

anja38

Postautor: anja38 » 10 sie 2016, 4:11

oglądałam taki film na faktach. Wprawdzie para nie miała ślubu ale chcieli zaadoptować dziecko z zespołem Downa. Matka była narkomanka włączała głośno muzykę i za seks dostawała amfę. W końcu matkę zaaresztowano a ten chłopak został sam w mieszkaniu. Ich sąsiad gej pracujący w klubie poznał prawnika i się zakochali :) walczyli w sądzie o opiekę nad dzieckiem. Miał własny pokój. Nauczyli go czytać i pisać itd. Nawet zapisali do szkoły dla tych specjalnych dzieci. Sąd im odmówił i odesłał chłopca do matki. Matka znów się z kimś puściła a mały już nie mógł wytrzymać tego hałasu i wyszedł z mieszkania szukać swojego domu, czyli stworzonego przez parę gejowską. I co się stało. Po kilku dniach poszukiwań w NJ chłopak zmarł z głodu i wyczerpania. Jak się ustosunkujecie do tego :?:

jurgem
Marzyciel

Postautor: jurgem » 10 sie 2016, 15:21

Ślub jest prywatną sprawą każdego człowieka i nikomu do łózka zaglądać się nie powinno, mi homoseksualiści nie przeszkadzają, ale adoptowanie przez nich dzieci jeśli już powinno być bardzo mocno przemyślane zanim kraj się na takie coś zgodzi.

ajsztan007
Dominator

Postautor: ajsztan007 » 10 sie 2016, 15:23

no tak ale wiadomo że jak jest ślub to pewnie będą takie osoby mieć dzieci nawet po przez szukanie surygatek tak zwanych :P

anja38

Postautor: anja38 » 24 paź 2016, 17:57

myślę, że w innych państwach w zależności od kultury inaczej podchodzi się do tematu ślubów gejowskich o czym świadczy fakt, że zostały zaakceptowane prawnie. Temat jest kontrowersyjny i będzie budzić dyskusje, jak aborcja, czy eutanazja. Podobnie jest z faktem, że takie pary mogą zapragnąć mieć dziecko jak prawdziwa rodzina. Nadal podstawą myślenia jest, że związek to kobieta i mężczyzna. Tylko często taki związek nie da tak dobrego wsparcia dziecku jak ten homo. Ja akurat nic przeciw takim związkom nie mam, a skoro potrafili wywalczyć sobie prawne uznanie do brania ślubów to ok. Co do dzieci u takiej pary to temat naprawdę na długą dyskusję.

Kasia
Dominator

Postautor: Kasia » 25 paź 2016, 9:32

Jak się kochają, to czemu mają nie tworzyć formalnego związku, dlaczego mają być gorsi? Powinni mieć możliwość wspólnego rozliczania, brania kredytów, dziedziczenia...

ajsztan007
Dominator

Postautor: ajsztan007 » 26 paź 2016, 19:02

geje i lesbijki niech robią co chcą nawet śluby biorą zagranicą ja w to nie wnikam :P

Fanna
Dominator

Postautor: Fanna » 27 paź 2016, 21:49

No ta ja pewnie zostanę napiętnowana, bo jestem przeciw. Nie tylko dlatego, że mnie to brzydzi. Dlatego też, że czy to Bóg, czy ewolucja tak rozwijała człowieka, żeby się rozmnażać. I tylko wtedy można ich uznać za parę! I ja tego się trzymam. Wg mnie homo to albo choroba, albo zboczenie, albo lansowanie się na modnego! Homo jest w pracy nietykalny, szybciej dostaje awans, bo szef się boi oskarżenia o nierówne traktowanie... Mogłabym tak uuuuu albo i dłużej! Moje zdanie? Stanowcze NIE!!!

ajsztan007
Dominator

Postautor: ajsztan007 » 31 paź 2016, 19:23

No ja też własnie jestem tego przeciw bo najgorzej właśnie były było jakby mieli dzieci adoptowane wiec wiadomo ;p

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 02 lis 2016, 14:43

Fanna pisze:No ta ja pewnie zostanę napiętnowana, bo jestem przeciw. Nie tylko dlatego, że mnie to brzydzi. Dlatego też, że czy to Bóg, czy ewolucja tak rozwijała człowieka, żeby się rozmnażać. I tylko wtedy można ich uznać za parę! I ja tego się trzymam. Wg mnie homo to albo choroba, albo zboczenie, albo lansowanie się na modnego! Homo jest w pracy nietykalny, szybciej dostaje awans, bo szef się boi oskarżenia o nierówne traktowanie... Mogłabym tak uuuuu albo i dłużej! Moje zdanie? Stanowcze NIE!!!

Sensem życia jest rozmnażanie? Ale to chyba nie jest obowiązkowe dla każdego?

ajsztan007
Dominator

Postautor: ajsztan007 » 02 lis 2016, 18:46

no nie jest ale jakby chcieli mieć to wtedy takie dziecko ma przekichane w życiu to jest wiadomo nawet przez surygatkę :P

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 02 lis 2016, 21:49

ajsztan007 pisze:no nie jest ale jakby chcieli mieć to wtedy takie dziecko ma przekichane w życiu to jest wiadomo nawet przez surygatkę :P

Przekichane to mają dzieci niekochane i w domach dziecka. Dziecko potrzebuje miłości a nie mamy i taty. Lepsza para kochających się gejów niż nienawidzące się małżeństwo. Często też pary homo wspólnie wychowują dziecko jednego z partnerów z poprzedniego związku. Bywa, że ludzie odkrywają swoją prawdziwą naturę po latach.

ajsztan007
Dominator

Postautor: ajsztan007 » 04 lis 2016, 19:58

no dokłądnie ja bym się na pewno wstydził takich rodziców i wolałbym mieć mamę i tatę a nie dwóch ojców :P

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 07 lis 2016, 20:27

ajsztan007 pisze:no dokłądnie ja bym się na pewno wstydził takich rodziców i wolałbym mieć mamę i tatę a nie dwóch ojców :P

Wstyd to kraść i głupio wpaść. I w ogóle skąd ten pomysł by się wstydzić za rodziców? Czy ktoś sobie ich wybiera? Wstydzić to się można za swoje życie, nie za cudze.

Fanna
Dominator

Postautor: Fanna » 08 lis 2016, 17:46

uklejka pisze:
Fanna pisze:No ta ja pewnie zostanę napiętnowana, bo jestem przeciw. Nie tylko dlatego, że mnie to brzydzi. Dlatego też, że czy to Bóg, czy ewolucja tak rozwijała człowieka, żeby się rozmnażać. I tylko wtedy można ich uznać za parę! I ja tego się trzymam. Wg mnie homo to albo choroba, albo zboczenie, albo lansowanie się na modnego! Homo jest w pracy nietykalny, szybciej dostaje awans, bo szef się boi oskarżenia o nierówne traktowanie... Mogłabym tak uuuuu albo i dłużej! Moje zdanie? Stanowcze NIE!!!

Sensem życia jest rozmnażanie? Ale to chyba nie jest obowiązkowe dla każdego?

Nie nadinterpretuj moich słów. Nie sensem życia! Nie każdy chce i nie każdy musi mieć dzieci, czy też nie może. Chodzi o to, że para, to on+ona. Tylko wtedy MOŻLIWA jest prokreacja!

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 11 lis 2016, 14:21

Ale małżeństwo nie służy wyłącznie prokreacji. Poza tym pary jednopłciowe mogą wychowywać dziecko jednego z partnerów, bywa, że adoptują albo korzystają z usług surogatki. Ja jestem za wolnością - skoro nikomu się krzywda nie dzieje niech się geje i lesbijki pobierają :) Jeśli chcą mogą też wychowywać dzieci. Homoseksualizm nie jest zaraźliwy...

ajsztan007
Dominator

Postautor: ajsztan007 » 12 lis 2016, 15:09

no ale dzieciaki dla takich dzieci adoptowanych przez gejów są bardzo okrutne wiec wiecie jak to jest :P

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 12 lis 2016, 20:32

Są okrutne, bo nikt ich nie uczy tolerancji i akceptacji. Z czasem się to zmieni. Znaczy znormalnieje.

ajsztan007
Dominator

Postautor: ajsztan007 » 13 lis 2016, 12:37

może i to racja ale czasem dorośli zachowują się jak dzieci i nie wiedzą co to tolerancja a potem swoje dzieci tak uczą :P

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 13 lis 2016, 15:20

Ja naprawdę nie rozumiem, co ludzie mają przeciwko ślubom par homo. W sumie co to komu szkodzi? Chyba tylko kościołowi... a i to nie każdemu, bo poza krk wiele kościołów chrześcijańskich nie ma nic przeciwko.

Kasia
Dominator

Postautor: Kasia » 15 lis 2016, 13:17

uklejka pisze:Ja naprawdę nie rozumiem, co ludzie mają przeciwko ślubom par homo. W sumie co to komu szkodzi? Chyba tylko kościołowi... a i to nie każdemu, bo poza krk wiele kościołów chrześcijańskich nie ma nic przeciwko.

Kościół sam wiele rzeczy krytykuje i się nie zgadza, jednocześnie udając, że nie widzą co wyprawiają księża

ajsztan007
Dominator

Postautor: ajsztan007 » 15 lis 2016, 14:05

Przecież nawet krytykują takich ludzi którzy invitro zachodzą w ciąży wiec wiadomo o co chodzi :P

Awatar użytkownika
uklejka
Dominator

Postautor: uklejka » 16 lis 2016, 16:19

ajsztan007 pisze:Przecież nawet krytykują takich ludzi którzy invitro zachodzą w ciąży wiec wiadomo o co chodzi :P

Tak, podobno nie będą ślubów udzielać, jeśli narzeczona w ciąży. Pewnie dlatego, że to z grzechu dziecko...

Wróć do „Związki”