Ostrzegam!

Sex kamerki, forum największej polskiej strony z seks kamerkami, wszystko co chcecie wiedzieć o ShowUp.tv
ola

Ostrzegam!

Postautor: ola » 11 kwie 2017, 21:40

Ostrzegam wszystkie dziewczyny które wchodzą na Szołapa żeby kogoś miłego poznać bo tu nie ma takich ludzi. Tu są tylko tacy co wezmą od ciebie żetony i powiedzą co chcesz usłyszeć. Kobiety jeśli wierzycie facetom na tym portalu to jesteście naiwne strasznie. Nie ma nic za darmo!

TomBrown
Dominator

Re: Ostrzegam!

Postautor: TomBrown » 12 kwie 2017, 18:09

ale tutaj na Pink Forum są faceci którzy nie biorą żetonów

TomBrown
Dominator

Postautor: TomBrown » 12 kwie 2017, 18:10

ola pisze:Ostrzegam wszystkie dziewczyny które wchodzą na Szołapa żeby kogoś miłego poznać bo tu nie ma takich ludzi. Tu są tylko tacy co wezmą od ciebie żetony i powiedzą co chcesz usłyszeć. Kobiety jeśli wierzycie facetom na tym portalu to jesteście naiwne strasznie. Nie ma nic za darmo!

ale tutaj na Pink Forum są faceci którzy nie biorą żetonów :D

Wendel
Dominator

Postautor: Wendel » 12 kwie 2017, 19:10

Mylisz się ,na SU jest jak w życiu . Wszystko zależy od tego na kogo trafisz . Tak z ciekawości kto cię oszukał ?

Kaska
Mistrz

Postautor: Kaska » 24 kwie 2017, 21:20

Nie dziwię się bo poznałam tam strasznie fajnego gościa a potem dowiedziałam się że on jest fajny dla wszystkich i tak naprawdę to nie zbiera pieniędzy na to co mówił że zbiera. Ech bez sensu było to zakochanie ale nie powiem że mnie oszukał bo chyba się sama oszukałam i tyle.

Wendel
Dominator

Postautor: Wendel » 17 maja 2017, 0:34

Sama się oszukałaś ? :lol: Na SU wszyscy się sami oszukują :lol: :lol: :lol: :lol: serio "mój ostatni dzień na SU" ,zbieram na czynsz ,ratę etc etc :lol:
tyle że jak nazbiera to chce więcej i więcej i więcej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Wendel
Dominator

Postautor: Wendel » 01 cze 2017, 14:20

No oszczędzaj się lepiej na nieformalne bo jeszcze ci wpisów braknie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ciekawskistrasznie
Fan

Postautor: ciekawskistrasznie » 01 cze 2017, 15:15

Jak dzieci , ja pierdole, czuje sie jakbym trafil na podworko dla debili ....

Awatar użytkownika
Administrator

Postautor: Administrator » 01 cze 2017, 15:47

Wam się ten Dzień Dziecka kiedyś skończy?

barabama

Postautor: barabama » 01 cze 2017, 15:52

A tak w ogólę to o co chodzi :?: :?: :?:

Wendel
Dominator

Postautor: Wendel » 01 cze 2017, 16:01

To są ludzie z innego forum, na tym są inne standardy :lol: W każdym razie przenieśli swoją wojenkę tutaj ,choć wiedzą że ich wojny nie są mile widziane ani tu ,ani tym bardziej na SU

OLAFASOLA007

Postautor: OLAFASOLA007 » 01 cze 2017, 18:06

Jeśli już ma wisieć ten post, to dlaczego posty ze screenami i dowodami, że to nie prawda a koleś to wariat zostają kasowane?
To niesprawiedliwe.

OLAFASOLA007

Postautor: OLAFASOLA007 » 01 cze 2017, 18:08

To są ludzie z innego forum, na tym są inne standardy W każdym razie przenieśli swoją wojenkę tutaj ,choć wiedzą że ich wojny nie są mile widziane ani tu ,ani tym bardziej na SU

Więc dlaczego ten temat nie zostanie skasowany? Bo zamierzam dodawać tutaj te screeny do usranej śmierci.
Nie dam się oczernić i zrobić z siebie debila.

Gość

Postautor: Gość » 01 cze 2017, 18:42

OLAFASOLA007 pisze:
To są ludzie z innego forum, na tym są inne standardy W każdym razie przenieśli swoją wojenkę tutaj ,choć wiedzą że ich wojny nie są mile widziane ani tu ,ani tym bardziej na SU

Więc dlaczego ten temat nie zostanie skasowany? Bo zamierzam dodawać tutaj te screeny do usranej śmierci.
Nie dam się oczernić i zrobić z siebie debila.

Bo podobaja ci sie panowie tylko z zasobnym portfelem.

OLAFASOLA007

Postautor: OLAFASOLA007 » 01 cze 2017, 18:51

Mano_Negra vel rex_stultorum/pan_rurniow/krol_glupsow od kilku miesięcy zatruwał mi życie.
Zaczęło się od wysyłania pv, jednej wiadomości za drugą, wchodził na moją transmisję jeszcze kiedy nie zdążyłam jej upublicznić.. Kiedy nie odpisywałam przez godzinę, zaczynała się jazda i z ulubienicy stawałam się e-kurewką, słodką idiotką, gówniarą itp itd.
Za chwilę znów mnie przepraszał, potem znowu było to samo. Ciągłe wałkowanie mojego tematu, raz byłam ulubienicą za chwilę hejt bo nie odpisuję.
Natarczywie wysyłał mi pv jedną za drugą zarówno na forum jak i na su(gdzie zwracałam mu tylko żetony z dopiskiem, że nie chcę jego żetonów i ma do mnie nie pisać, co jeszcze bardziej świadczy o Twojej bezczelności)

Na naszym forum dorobił się nawet własnego BBCode:
http://static.pokazywarka.pl/u/y/m/ae46 ... 1496340845

No i bana. Początkowo na miesiąc, a w efekcie końcowym na stałe.
Od jakiegoś czasu zaczęłam go zupełnie ignorować i tracić cierpliwość - stąd ten temat.
Obrazek

Wszyscy którzy dobrze znają sprawę, wiedzą jak jest i wiedzą, że temat wyszedł spod ręki mano ;)
Sam się zresztą wsypał wklejając tu w link do naszego czatu kiedy pisałam, że jest ''chorym pojebem i ma wypiedalać"(moja reakcja po zobaczeniu tego tematu) z dopiskiem, że ciągle go obrażam, nawet kiedy go nie ma (z loginu anonimowy007)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

U nas ma już bana perma.
Wcześniej zatruwał życie jeszcze innej osobie z su (ToxicAngel) śledząc ją praktycznie 24h/7 i co chwila dosając posty, co też nie było normalne.
Filmiki z jego transmisji śmigają po karachenie, gdzie podobno są HITEM.
To też o czymś świadczy.
Ciekawe o co chodziło z potwierdzeniem danych kwitu z poczty, który odpierasz 1go każdego miesiąca a o którym pisały karacheny.. Czyżby renta na głowę?

Chory człowiek a to co zrobiłeś jest poniżej krytyki i jakiegokolwiek poziomu. Dość mi napsułeś nerwów przez ten czas.
Możesz teraz sobie pisać ze to nie Ty i próbować się wybielać, ale już za późno a ja tego nie zostawię, bo to zwyczajnie niesprawiedliwe.

Gość

Postautor: Gość » 01 cze 2017, 18:56

Obrazek

MichaelBuffer

Postautor: MichaelBuffer » 01 cze 2017, 19:00

Gość

Postautor: Gość » 01 cze 2017, 19:49

ManoNegra pisze: którą próbujesz tutaj w dość nieudolny
i mało wiarygodny sposób udowodnić.

Jesli dla ciebie screany z prywatnych wiadomosci ktore jej slales to niewiarygodne i nieudolne dowody, to renta na łeb jest pewniakiem w twoim przypadku ;)

Cale showsu zna twoje nekanie wobec fasoli, a ty kretynie dalej twierdzisz ze jest inaczej hehe.

johnpaul

Postautor: johnpaul » 01 cze 2017, 20:27

KOMPROMITOWAĆ CWELA !

v4m32

Postautor: v4m32 » 01 cze 2017, 21:13

przecież cała ta akcja , to ekipy z kurakao kolaż . Chwilowo zrobiło się nudno na trollnecie , to wzieli w obrót gówniany temat psychola i lafiryndy, bo akurat było głośno ....

Wuwuzela

Postautor: Wuwuzela » 02 cze 2017, 10:16

MANO ! hehe

trolololOla- sama przyznała dziś na transmisji, ktoś ją zapytał czy jest wolna czy zajeta? odpisala ze niby wolna ale ma jakiegos supermena na oku i nie ma na co liczyc w tej kwesti:oops:

wiec mozesz do niej podbic tylko na priva w celu okazania cipki, ale brany pod uwage nie bedziesz :lol:

Gość

Postautor: Gość » 02 cze 2017, 10:39

Wuwuzela pisze:MANO ! hehe

trolololOla- sama przyznała dziś na transmisji, ktoś ją zapytał czy jest wolna czy zajeta? odpisala ze niby wolna ale ma jakiegos supermena na oku i nie ma na co liczyc w tej kwesti:oops:

wiec mozesz do niej podbic tylko na priva w celu okazania cipki, ale brany pod uwage nie bedziesz :lol:

zgadza sie, widziałem ten wpis, i moze faktycznie cos na rzeczy jest, ostatnio mniej transmituje.

Ale zastanawia mnie inna kwestia?, jak trzeba być naiwnym i glupim żeby sądzić ze dziewczyna z nienaganna figura i twarz byla "wolna"? haha a nawet gdyby pisala ze jest wolna to nigdy nie nalezy wierzyc camwhore.
znam

HAHAhy

Postautor: HAHAhy » 02 cze 2017, 10:55

Ale to chyba oczywiste, skoro laska jest nieregularnie na SU i czasem nie ma jej w ogole przez kilka tygodni, to mozna wziac za pewnik ze prywatnie ma ruchacza tylko o tym nie mowi.

W ogole camwhore nie wierze, ludzie to jest internet i laski tak przedstawiaja rzeczywistosc aby dobrze je odebrac, czestwo mowia ze sa same i tak dalej, a tak naprawde w momecie zaprzestania transmisji idą opierdalac gałe swojemu kochankowi.... heheh.
Ogarnijcie sie i nie szukajcie żon w gromadzie camgirls xd

uzytkownik

Postautor: uzytkownik » 02 cze 2017, 11:16

Wuwuzela pisze:trolololOla- sama przyznała dziś na transmisji, ktoś ją zapytał czy jest wolna czy zajeta? odpisala ze niby wolna ale ma jakiegos supermena na oku

Już od jakiegoś czasu takie plotki na showsu sie pojawiały, więc żadnej nowiny nie napisałeś 8-) Jeśli ona faktycznie na transmisji tak napisała to tylko potwierdziła przypuszczenia ;)

Takie życie, laski z showupa też potrafią się zauroczyć, chociaż to może być dziwne ;)

Gość

Postautor: Gość » 02 cze 2017, 11:30

A nawet jesli ma jakiegoś samca to co? cos to zmienia? Nie rozumiem sensu waszych domysłów, nadal możecie ją oglądać za jakąś kwotę ;)

Chyba że podchodzicie do dziewczyn z SU jak do potencjalnych partnerek :lol: to lekkie zdziwko

Wróć do „Showup.tv”