Opowiadanie pt Przerwa

Wasze fantazje seksualne, wasze opowiadania erotyczne
MartaMarta
Podglądacz

Opowiadanie pt Przerwa

Postautor: MartaMarta » 27 sie 2017, 17:40

Tak muszę przyznać że miałam małą przerwę w publikowaniu moich erotycznych opowiadań , pełnych namiętnego seksu i oczywiście bardzo pikantnych sytuacji , no ale mam nadzieję że teraz jak już się ze wszystkim uporałam , będę mogła wrócić na spokojnie do pracy i pojechać już z tym koksem że się tak wyrażę bo mam wiele bardzo gorących opowiadań które aż do teraz spoczywały w mojej szufladzie , a teraz mam nadzieję znajdą swoje miejsce na moim bloogu i oddam je w wasze napalone ręce . Link do opowiadania chetne24.pl/przerwa/.O czym teraz będę pisać otóż temat moich wypowiedzi nie zostanie zmieniony nadal z wypiekami na twarzy i skrajnie napalona rozpisywać się będę o zboczonych dziewczynach , Sex spotkania , oraz wszelkich zboczonych zabawach jakie przyjdą mi tylko do głowy , mam nadzieję że będzie wam się fajnie czytać i dam wam wszystkim w ten sposób też trochę przyjemności , wszak wiadomo że to przede wszystkim o to chodzi bym ja pisząc a wy czytając bawili się fajnie razem i dali sobie odrobinę przyjemności , będę też oczywiście bardzo , ale to bardzo wdzięczna za wszelkie komę tarze piszcie co wam się podobało , a co się nie podobało , może macie jakieś własne przeżycia o jakich chcieli byście mi opowiedzieć , a może chcecie się nimi podzielić z innymi czytelnikami , wtedy śmiało wysyłajcie je do mnie , a ja chętnie będę je umieszczać tak by wszyscy mogli przeczytać i zaznajomić się z waszą twórczością . Dobra bo tak gadam i gadam do was , a czas kończyć i wziąć się za redagowanie kolejnego opowiadania , będę starała się zrobić to na tyle sprawnie by kolejne części ukazywały się co powiedzmy tydzień ,począwszy od jutra, tak by czytało się wam miło i żebym ja miała czas na poprawę i często na zmianę koncepcji , wszak jak wiadomo nie samym pisaniem kobieta żyje liczą się też sex randki na które przyznam wam w wielkim sekrecie ostatnio chodzę dość często i regularnie, dobra bo się jak diabli rozpisałam życzę wam miłego i pełnego zboczonych zabaw dnia i mam nadzieję że będziecie czytać moje wpisy, buziaki i gorąco pozdrawiam.

Anais
Podglądacz

Re: Opowiadanie pt Przerwa

Postautor: Anais » 27 sie 2017, 18:54

"Trochę mamrotał i spytał szefa jeszcze raz o co pytał, kiedy usłyszał pytanie ponownie i chciał kogoś zaproponować ja ścisnęłam wtedy mocniej jego kutasa! Wiedziałam że to moja szansa by dostać lepsze stanowisko, wiec robiłam co mogłam by wiedział kogo powinien mu wskazać na to miejsce. Kamil nagle krzyknął moje imię."
-https://chetne24.pl/awans/

Czy tylko ja parsknęłam śmiechem? :D

Wróć do „Fantazje i opowiadania”