Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Roksa - co to w ogóle jest

Zwiń
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Roksa - co to w ogóle jest

  Czym jest Roksa ?
  W największym skrócie jest to największy i najlepszy polski burdel .
  Znajdują się tam anonse realnych osób świadczących usługi seksualne ,w ogromnej ilości ,praktycznie z każdego większego miasta .Gdy kogoś znudzi erotyka w virt ma tu szansę poszukać sobie kogoś na realne spotkanie.
  Bardzo fajne miejsce dla kogoś kto nie zna danej miejscowości żeby poszukać sobie osób świadczących takie usługi .
  Jest to też fantastyczne miejsce dla osób które poszukują nowych klientów dla usług erotycznych .
  Portal odwiedza mnóstwo osób ,które w znacznej większości nie weszły tam sobie pooglądać zdjęć ,tylko szukają realnej rozrywki

 • #2
  Teorię masz w jednym paluszku, a kiedy przejdziesz do praktyki?

  Komentarz


  • #3
   Czy faktycznie ludzie korzystają z takich portali, żeby umówić się na seks?

   Komentarz


   • #4
    Oczywiście, że korzystają i dlaczego nie mieliby korzystać? Kiedyś były biura matrymonialne a też nie zawsze o małżeństwo chodziło Kiedyś korzystałam z portalu sympatia, miałam wtedy jakąś seksowną jazdę Mam też wiele znajomych, które tam znalazły partnerów życiowych - z lepszym lub z gorszym skutkiem.

    W sumie to kawał wiedzy, jak się poruszać po takim portalu, 10-15 lat temu było trudniej, dzisiaj właściwie wysysamy reguły rządzące sieciami społecznościowymi z mlekiem matki, więc tę wiedzę przyswaja się niezauważalnie.

    Komentarz


    • #5
     Fanna praktyka ? mam jej więcej niż myślisz . Powiem ci tyle ,świat nocnych klubów ,tancerek egzotycznych ,producentów porno...znam .Znam lepiej niż dobrze i choć nie jest to powód o dumy to się wcale tego nie wypieram .Wśród tych ludzi ,którymi tak gardzisz jest o wiele więcej fajnych i prawdziwych ludzi niż wśród dupków ,którzy uważają się za "ja nie jebię, jaki my jesteśmy establishment "

     Komentarz

     Pracuję...
     X